Polityka prywatności

Witaj na stronie Velkopopovickiego Kozla. Strony internetowe w domenie www.kozel.cz (dalej jako „Strony Internetowe") są zarządzane przez Plzeňský Prazdroj a.s., spółkę zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Pilźnie, Dział B, Wpis Nr. 227, REGON Nr.: 453 57 366, z siedzibą w Pilźnie, U Prazdroje 7, kod pocztowy: 304 97. Wszystkie odniesienia do „naszego”, „nasz” lub „my” dotyczą Plzeňský Prazdroj, a.s.

1. Warunki korzystania

Wszystkie treści udostępnione na Stronach Internetowych są chronione przez copyright (c) należący do Plzeňský Prazdroj, a.s. Również baza danych udostępniona za pośrednictwem Stron Internetowych podlega ochronie copyright należącego do Plzeňský Prazdroj, a.s. Wszystkie prawa zastrzeżone

Korzystając ze Stron Internetowych, wyrażasz zgodę na warunki użytkowania („Warunki korzystania”) poniżej oraz zasady ochrony danych osobowych i politykę cookies. Przed wejściem na Strony Internetowe, zapoznaj się z Warunkami korzystania.

JEŻELI NIE ZGADZASZ SIĘ Z WARUNKAMI KORZYSTANIA, OPUŚĆ NIEZWŁOCZNIE STRONY INTERNETOWE.

2. Limit wieku

Zgodnie z prawem obowiązującym w Republice Czeskiej, aby uzyskać dostęp do określonych treści na Stronach Internetowych, należy mieć ukończone 18 lat lub wiek uprawniający do spożywania alkoholu w kraju, stanie, regionie lub na terytorium, z którego łączysz się ze Stronami Internetowymi. Jeżeli nie spełniasz powyższego wymogu, możesz łamać prawo kraju, w którym przebywasz lub z którego się łączysz ze Stronami Internetowymi i powinieneś/ -aś natychmiast je opuścić. Przed otwarciem ww. treści należy podać swoją datę urodzenia.

Custom body class: 
terms-privacy